תפקידו של עורך דין תעבורה בתביעת ביטוח

לכולנו יש ביטוח לרכב – בלי ביטוח חובה לא היינו יכולים לנהוג. למעשה, ביטוח הרכב שלנו לא תמיד מבטיח את העובדה שבמקרה של תאונה חס וחלילה נוכל לקבל פיצוי כספי מחברת הביטוח. במקרה שבו היינו מעורבים בתאונת דרכים עלינו להגיש תביעה לחברת הביטוח בשביל קבלת דמי הפיצוי. עורך דין תעבורה יוכל לסייע לנו לקבל פיצוי רב יותר תמורת הנזק שנגרם לנו. עורך הדין יוכל לסייע לנו להציג את הטענות שלנו באופן ברור ונהיר כך שהתביעה שלנו תוצג באור חיובי יותר וסיכוי ההצלחה שלה יהיו גבוהים יותר.

עורך דין תעבורה – איך הוא יוכל לעזור לנו לתבוע פיצויים מהביטוח?

עורך דין תעבורה יוכל לעזור לנו מאוד בתהליך של תביעת פיצויים מהביטוח. חברות הביטוח יעשו הכול בשביל שהן לא יצטרכו לשלם לנו את הפיצויים. אם אנחנו רוצים לקבל פיצוי נאות עבור הסבל שלנו ועבור הנזק שנגרם לנו מחברת הביטוח עלינו להקדים את הגשת התביעה שלנו. עלינו להגיש עם המסמכים של התביעה את כל המסמכים הרפואיים שיש לנו וגם כל סוג אחר של מסמכים שיש לנו שקשורים לתאונה שהיינו מעורבים בה כולל מסמכים של המשטרה ושל המוסך שתיקן לנו את הרכב.

עורך דין תעבורה – איך הוא יוכל לסייע לנו להגדיל את גובה הפיצויים שלנו מהביטוח?

עורך דין תעבורה יוכל לסייע לנו להגדיל את גובה הפיצויים שלנו מהביטוח. חברות הביטוח לא ששות לחלק פיצויים גבוהים למבוטחים שלהן. אם אנחנו רוצים לקבל פיצוי מכובד מחברת הביטוח שלנו עלינו להתאמץ מאוד בשביל כך. הסיכויים שנקבל פיצויים גבוהים מחברת הביטוח של הרכב שלנו יכולים לגדול עם במהלך התביעה שלנו כנגדה ילווה אותנו עורך דין מומחה. המומחיות של העורך דין תוכל לסייע לנו לטעון בצורה ברורה יותר את הטענות שלנו כך שיהיה גם סיכוי סביר יותר שהן יתקבלו. פעמים רבות, מספיק לאיים על חברת הביטוח בתביעה בבית המשפט ואז אפשר להגיע מולה להסדר אשר יספק לנו פיצויים גבוהים מאוד מבחינה כספית.

עורך דין לענייני תעבורה – האם כדאי לנו לפנות אליו ישר אחרי שהיינו מעורבים בתאונת דרכים?

עורך דין לענייני תעבורה הוא האדם הראשון שעלינו לפנות אליו לאחר שהיינו מעורבים בתאונת דרכים. תאונות דרכים הן אירוע שכיח מאוד בכבישי ישראל. אם אנחנו רוצים להגן על האינטרסים שלנו שמנוגדים בדרך כלל לאינטרסים של הנהגים האחרים שהיו מעורבים בתאונה ולאינטרסים של חברות הביטוח אנחנו צריכים לקבל עזרה. עורך הדין יוכל להגן על האינטרסים שלנו והוא יוכל לעשות זאת בצורה חכמה מאוד. בסופו של דבר הצלחת התביעה שלנו כנגד חברת הביטוח תוכל לשפר מאוד את המצב הכלכלי שלנו והיא תוכל לאפשר לנו להתאושש מהר יותר מהתאונה בה היינו מעורבים.