סימנים לכך שבחרתם פורץ רכבים מקצועי ואמין

הלחץ עומד להשתלט, אתם מאחרים לפגישה חשובה, לאיסוף של הילד מבית הספר או הביתה – למיטה שקוראת לכם לישון לאחר יום עבודה ארוך ומייגע. אלא שהלחץ הוא הגורם האחרון שכדאי להניח לו להשתלט כשאתם נעולים מחוץ לרכב, וכאשר המפתח שלכם נמצא אי שם בתא המטען, יחד עם שקיות הקניות שהכנסתם אל הרכב לפני שגיליתם עד כמה העייפות שלכם משמעותית. זאת משום שהלחץ עשוי להוביל אתכם לבחירה באנשי מקצוע שאינם בהכרח אמינים, מה שאומר שהרכב שלכם בסכנה מוחשית. פורץ רכבים בלתי מקצועי ובלתי אמין עלול לאתר פרצה שתסייע לו לפרוץ אל המכונית מאוחר יותר כדי לגנוב אותה או לחלופין כדי לגנוב ציוד אישי ויקר ערך. אם ערכתם מחקר מוקדם, נעזרתם בהמלצות של חברים ובחרתם פורץ רכבים טוב באמת, הנה כמה סימנים חשובים שיעזרו לכם להיות בטוחים בעצמכם – ובפורץ שלכם.

בדיקת איכות – מצד המנעולן

אחת השאלות הבסיסיות והחשובות ביותר שצריך פורץ רכבים מקצועי לשאול היא מי בעליו של הרכב שמחייב פריצה. שאלה זו, בליווי בקשה להוכחה כי אתם אכן הבעלים של המכונית, היא שאלה שתוכיח שלפורץ הרכבים יש מטרה אחת בלבד – והיא שמירה על ביטחונכם האישי. מי שאינו מקצועי, אינו מנוסה ובוודאי אינו אמין, עלול לפרוץ למכונית מבלי לשאול שאלות ולמעשה לסייע לאנשים זרים להיכנס למכונית שלכם ללא אישורכם. דרך מצוינת נוספת לדעת שאתם בידיים טובות היא לשאול מראש, עוד במהלך שיחת הטלפון עם המנעולן, האם יש לו אישור של משטרת ישראל לעסוק בתחום וכן אישור כי אין לו כל עבר פלילי.

חפשו פורץ רכבים דווקא כשאינכם זקוקים לו

טיפ אחד נוסף וחשוב ביותר מתייחס דווקא למצב השגרה – ולא למצבי החירום שבהם אתם תקועים מחוץ לרכב. אם תקדימו ותחפשו פורץ רכבים מקצועי כאשר אין לכם צורך מידי בשירותיו, תוכלו להיות בטוחים שאתם עורכים סקר מעמיק ביותר. בדקו המלצות של חברים, מכרים, גולשים נוספים באינטרנט וחברים ברשתות החברתיות השונות. בקשו להבין אילו מנעולני רכב הם בעלי ניסיון מתאים, הכשרה טובה ויכולת לספק שירות מהיר ואדיב. המלצות של חברים הן הטובות ביותר בעיקר משום שמדובר באנשים שדואגים לטובתכם וימליצו לכם אך ורק על פורצי רכבים מקצועיים באמת, אשר הוכיחו את יכולותיהם בשטח. ככל שיש לכם זמן וככל שאתם לחוצים פחות, כך תוכלו להקפיד על כמה אמצעי בטיחות מרכזיים כמו בדיקת אישור המשטרה וחיפוש אחר מידע והמלצות ברחבי הרשת. זכרו שהמכונית שלכם לא רק יקרה ללבכם – אלא לכיסכם. הצטיידו מראש בשמות ובמספרי טלפון של מנעולנים שירותיים ואיכותיים, והם יעזרו לכם להיחלץ ממצבים לא נעימים שאתם עשויים להיקלע אליהם בהמשך הדרך.