ביטוח סחורה בהעברה

ביטוח סחורה בהעברה מבית אביב ביטוחים הינה פוליסת ביטוח המעניקה כיסוי לכל מקרה של אובדן או נזק לסחורה בעת הובלתה, ומעניקה שקט נפשי ופיצוי כספי במקרה של שרפה או נזקי אש אחרים, התפוצצות ותאונת דרכים, כאשר הכיסוי ניתן עבור שינוע מטען בתחום תחומי מדינת ישראל וניתן להרחיבו למקרי פריצה וגניבה של כלי הרכב המוביל והסחורה.

ביטוח סחורה בהעברה רוכשים מאחד מסוכני ביטוח המובילים של אביב ביטוחים, המעניקים לכם כיסוי רחב של ביטוח מטען, סחורה וחומרי גלם המשמשים לייצור בעת העברתם. סוכנות ביטוח אביב ביטוחים מציעה את פוליסת ביטוח סחורה בהעברה המרחיבה ביותר, מחירים מנצחים והסדרי תשלום נוחים.

 

ביטוח סחורה בהעברה של סוכנות ביטוח אביב ביטוחים – בזכות הכיסויים וההרחבות

ביטוח סחורה בהעברה הינו שירות מתקדם וייחודי של אביב ביטוחים, המעניקים לכם את כל היתרונות שברכישת פוליסת ביטוח מחברה מובילה הנמנית על סוכנויות ביטוח גדולות, ואת היחס האישי והשירות האמין והמהיר של סוכן ביטוח אישי.

ביטוח סחורה בהעברה מעניק לכם פיצוי כספי בכל מקרה של אובדן או נזק לסחורה ומטען בהעברה כתוצאה:

  שרפה ונזקי אש נוספים
  תאונת דרכים מקרית בין שני כלי רכב, התהפכות וכן הלאה

בסוכנות ביטוח אביב ביטוחים דואגים לכם להרחבות המקיפות ביותר מול כלל חברות הביטוח בישראל, עבור ביטוח סחורה בהעברה:

  פריצה וגניבה של כלי הרכב המוביל במהלך העברת הסחורה
  תאונה שנגרמה בזמן טעינת או פריקת הסחורה, על ידי המבוטח
  נזק או אובדן בעקבות נפילה מקרית תוך כדי נסיעה, עצירה פתאומית של הרכב שגרמה להפלת המטען ועוד
  נזקים ואובדן מוחלט בעקבות נזקי טבע: גשם, שלג, ברד, סופות, רוחות וכן הלאה

 

ביטוח סחורה בהעברה מבית אביב ביטוחים – בזכות שירות סוכן ביטוח אישי

ביטוח סחורה בהעברה מעניקה לך כיסוי רחב עבור נזק או אובדן העלול להיגרם בעת העברת סחורה ושינוע מטען ללקוחותייך. לכן, חשוב לבחור בסוכן ביטוח בעל ניסיון וידע רב בתחום שינוע הסחורות, איש מקצוע מוביל, המכיר את עולם התעשייה והייצור ומבין את המורכבות שבשינוע סחורה יקרת ערך על ידי מובילים שכירים ועצמאיים.

ביטוח סחורה בהעברה הינו שירות ייחודי ומתקדם של סוכנות הביטוח אביב ביטוחים, המעניקה לכל אחד מלקוחותיה שירות סוכן ביטוח אישי. שירות זה מציע את בחינת צרכייך הביטוחיים על ידי סוכן ביטוח מקצועי, אשר יתפור עבורך את פוליסת הביטוח המתאימה למידותייך ולאופן פעילותך העסקית. כל זאת, תוך כדי מתן שירות אמין, במחירים אטרקטיביים ובהסדרי תשלום נוחים.