חסכון ארוך טווח

קרן פנסיה

קרן פנסיה מעניקה לעצמאיים ולמעסיקים תוכנית ביטוח פנסיוני המשלמת משכורת חודשית לכל ימי חייו של העובד החל מיום פרישתו, מקרה נכות ובמקרה מוות של המבוטח יבוצע התשלום לבן או בת הזוג ולילדיו הקטינים. כאשר יתרונה העיקרי של קרן הפנסיה הוא דמי הניהול הנמוכים, אם כי הקצבה נקבעת רק ביום היציאה לגמלאות ונקבעת על פי נתוני כלל האוכלוסייה ביום זה.

סוכנות אביב ביטוחים מציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות לחסכון בקרן פנסיה, עבור עצמאיים המעוניינים בהבטחת עתידם הפנסיוני ומעסיקים הנדרשים במסגרת חוק מדינה להפקיד כספים בקרנות פנסיה עבור עובדיהם.

 

ביטוח מנהלים

מכשיר פיננסי המשלב בין חסכון לגיל פרישה ומעניק כיסוי ביטוחי במקרה של פטירה מוקדמת או אובדן כושר עבודה. יתרונה של תוכנית זו היא בהבטחת מקדם פנסיוני כבר בפתיחת התוכנית, הקובע את היחס בין הכספים שנצברו בתוכנית לבין הקצבה שתתקבל.

 

קופת גמל

קופת גמל מעניקה אופציה נוספת לחסכון פנסיוני במקביל להפקדות המתבצעות לקרן פנסיה או ביטוח מנהלים. אביב ביטוחים פועלת בשיתוף פעולה רב שנים עם חברות ביטוח גדולות במשק הישראלי, ומציעה ללקוחותיה מבחר אפשרויות להפקדות לקופת גמל מניבה ופטורה ממס.

 

קרן השתלמות

קרן השתלמות הוגדרה על ידי רבים כאפיק החיסכון העיקרי של מעמד הביניים. עצמאים ומעסיקים המעוניינים בפתיחת קרן השתלמות עבורם או עבור עובדיהם, מוזמנים לפנות אלינו בסוכנות אביב ביטוח לטובת קבלת הצעה אטרקטיבית לתוכנית חסכון, המאפשרת זיכוי במס ושחרור הכספים ללא תשלום מס בתוך 6 שנים בלבד.