א'- ה'09:00 - 17:00
כתובת:סחרוב 22 , ראשון לציון
טל:03-9797787
אנו ברשת

ביטוח דירה ומבנים - אביב ביטוחים

ביטוח דירה הינו עסק למומחים של אביב ביטוחים, המעניקה ללקוחותיה את שירות סוכן ביטוח אישי המסייע בבחירת פוליסת ביטוח דירה עבור תכולה או מבנה המתאימה ביותר עבורכם

ביטוח דירה הינו עסק למומחים של אביב ביטוחים, המעניקה ללקוחותיה את שירות סוכן ביטוח אישי המסייע בבחירת פוליסת ביטוח דירה עבור תכולה או מבנה המתאימה ביותר עבורכם, מבחינת הכיסויים הנדרשים על ידי הבנק עבור ביטוח דירה למשכנתא, הכיסויים הנדרשים לכם כבעלי הנכס והתכולה ומבחינת פרמיית הביטוח אותה אתם אמורים לשלם.

ביטוח דירה רוכשים בסוכנות ביטוח מובילה, מול סוכן ביטוח אחד השומר על האינטרסים שלכם ולא מול מוקדנים מתחלפים השומרים על האינטרסים של חברת הביטוח.

 

ביטוח מבנה לדירה

ביטוח מבנה לדירה מיועד לבעלי בתים פרטיים ולבעלי דירה בבניין משותף ומעניק פיצוי כספי במקרה בו נפגעה דירתכם כתוצאה מנזקי אש, מים, טבע, פגיעת כלי רכב וכלי טיס, נזק בזדון ופריצה. כאשר פוליסת ביטוח מבנה לדירה הייחודית של אביב ביטוחים מעניקה לכם פיצוי כספי גם עבור חלקכם היחסי ברכוש המשותף בבניין, הוצאות שכר דירה בזמן שיקום הנכס, במקרה בו הדירה נמצאה שאינה ראויה למגורים.

ביטוח מבנה הדירה מעניק כיסוי ביטוחי עבור נזקים שנגרמו למבנה כולו ולחלקים ספציפיים המוגדרים כחלק מהנכס, ביניהם תמצאו כיסוי עבור צנרת ואינסטלציה, דודי שמש, שערים, גדרות, מרפסות וכן הלאה.

סוכן ביטוח דירה מבית אביב ביטוחים יסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה בבחירת פוליסת ביטוח מבנה לדירה, מכיוון שאי רכישת פוליסה או רכישה לא מתאימה, על פי ערך הקינון של הבנק בלבד לדוגמא, יכולה להשאיר אתכם ללא דירה וללא שום אמצעים כלכליים לשיקום הנכס.

 

ביטוח תכולה לדירה

ביטוח תכולת הדירה מעניק שקט נפשי וכיסוי ביטוח לתכולת הדירה (תכשיטים, חפצי אמנות, מחשבים וכן הלאה) מכל מקרה של אבדה או גניבה. בנוסף, ניתן להרחיב את הפוליסה עבור חבות מקצועית כלפי צד ג’ וביטוח מזומן וכן הלאה.

ביטוח תכולת דירה מומלץ לבצע בעזרת סוכן ביטוח אישי מבית אביב ביטוחים, מפני שרק סוכן ביטוח שומר על האינטרסים שלכם, באמצעות בחינת כדאיות ביצוע הביטוח בהתאם לשווי תכולת הדירה, משא ומתן מול חברות ביטוח גדולות ומובילות למציאת פוליסת ביטוח תכולת דירה האיכותית והמשתלמת ביותר עבורכם. כאשר בסופו של התהליך, עומד לצדכם סוכן ביטוח מוביל גם ביום בו תזדקקו לשירותיו המקצועיים והאמינים.

 

ביטוח בית משותף

ביטוח בית משותף הינה פוליסת ביטוח מתקדמת, המעניקה כיסוי לכל מקרה ביטוחי המתרחש בשטחים הציבוריים המשותפים בבנייני מגורים משותפים.

  • נזקים למבנה בעקבות נזקי צנרת, שרפה, רעידת אדמה, פגיעת כלי רכב ונזקי מזג אוויר
  • ביטוח צד ג’ במקרה מוות, נזקי גוף או רכוש עבור בעלי מקצוע העובדים בשטח הבניין (מנקות, גננים, עובדי תברואה וכן הלאה) או בעת שימוש באחת ממתקני הבניין (מעלית).
  • ביטוח משאבי הבית המשותף: מערכות שאיבה, מעליות, גנרטור חירום וכן הלאה

ביטוח בית משותף הינה פוליסת ביטוח המעניקה שקט נפשי לוועד הבית, שכן הכיסויים בה מאפשרים קבלת פיצוי במקרה של נזק או בלאי של הרכוש המשותף ומגנה על וועד הבית והדיירים ממקרי נזק גופני לצד שלישי בשטח הבניין. כל זאת על ידי מתן פוליסת ביטוח איכותית מבית אביב ביטוחים, בעלת פרמיית ביטוח נמוכה ואטרקטיבית ומתן שירותי סוכן ביטוח מתקדמים.

פרטי התקשרותצרו איתנו קשר
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
אביב ביטוחיםביטוח נסיעות
מעניקים לכם את השקט ליהנות מכל רגע בטיול שלכם. סוכנותינו פועלת במשך שנים רבות מול חברות ביטוח גדולות ומובילות בישראל.
https://www.bitaviv.co.il/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
עקבו אחרינואנחנו ברשת
תוכלו למצוא אותנו ברשתות החברתיות ולעקוב אחרי העדכונים שלנו
פרטי התקשרותצרו איתנו קשר
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת
אביב ביטוחיםביטוח נסיעות
מעניקים לכם את השקט ליהנות מכל רגע בטיול שלכם. סוכנותינו פועלת במשך שנים רבות מול חברות ביטוח גדולות ומובילות בישראל.
https://www.bitaviv.co.il/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
עקבו אחרינואנחנו ברשת
תוכלו למצוא אותנו ברשתות החברתיות ולעקוב אחרי העדכונים שלנו
Call Now Button
צרו איתנו קשר
פתח צ'אט
ברוכים הבאים,
במה אוכל לעזור?