אודות

ffאביב ביטוחים הינה סוכנות ביטוח מובילה העומדת לצדכם ברגע האמת, בזכות שירות סוכן ביטוח אישי המתמחה באספקת פוליסות ביטוח נרחבות ואיכותיות, מכשירים פיננסיים לחסכון לטווח ארוך, והכל בתעריפים נמוכים במיוחד המוענקים ללקוחותינו ברגע האמת.

אביב ביטוחים מעמידה את האינטרסים של לקוחותינו בראש סדר העדיפויות, כך שברגע האמת רק סוכן ביטוח אישי מבית אביב ביטוחים יעניק לכם את הייצוג הראוי מול חברות הביטוח ויוודא שתמצו את כלל הזכויות המגיעות לכם במסגרת הפוליסה.

 

אביב ביטוחים – בזכות פוליסות הביטוח המרחיבות ביותר

סוכנות ביטוח אביב ביטוחים עובדת עם רוב חברות ביטוח גדולות בישראל, ביניהן תוכלו למצוא את חברות הביטוח מנורה, כלל, שומרה, קש, פניקס, מגדל, איילון ועוד. עובדה זו, מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו את האפשרות לבחור את פוליסות הביטוח האיכותיות שיש, המרחיבות ביותר ובפרמיות נמוכות ואטרקטיביות.

סוכנות ביטוח אביב ביטוחים עוסקת במתן שירותים עבור כלל ענפי הביטוח ומכשירים חיסכון פיננסיים:

vi2    ביטוח רכב
vi2    ביטוח משאיות
vi2    ביטוח ציוד מכני הנדסי
vi2    ביטוח רכב בייבוא אישי
vi2    ביטוח עסקים
vi2    ביטוח סחורה בהעברה
vi2    ביטוח אחריות מקצועית
vi2    ביטוח עובדים זרים
vi2    ביטוח נסיעות לחו"ל
vi2    ביטוח תאונות אישיות
vi2    ביטוח דירה
vi2    ביטוח חיים משכנתא
vi2    ביטוח בריאות וסיעוד
vi2    חיסכון פנסיוני – קרן פנסיה, פנסיית חובה, ביטוחי מנהלים, קופות גמל וקרנות השתלמות

 

אביב ביטוחים – בזכות שירות סוכן ביטוח אישי

אביב ביטוחים הוקמה מתוך רצון להעניק ללקוחותינו שירות איכותי, בטיפול באנשים ובכספי הביטוח שלהם, כאשר הסטנדרטים הגבוהים אשר הצבנו לעצמנו לאורך כל הדרך הפכו אותנו לסוכנות ביטוח מובילה בתחומה.

אביב ביטוחים מעניקה לכם שקט נפשי ומבטיחה לכם כי בחרתם בסוכן ביטוח המתמחה בייעוץ עבור מוצרים פיננסיים וכלל ענפי הביטוח, ביניהם ביטוח רכבים כבדים, ציוד מכני ועסקים. אביב ביטוחים מעניקה ללקוחותיה שירות סוכן ביטוח אישי אשר תמיד זמין למתן שירות איכותי. ניסיוננו רב השנים בתחום, מאפשר לנו לתפור לכל אחד מלקוחותינו את החליפה המתאימה לו, בכיסויים הטובים ביותר ובתעריפים הנמוכים ביותר.

 

אביב ביטוחים – בזכות המשפחה

אביב ביטוחים הוקמה על ידי אביב חנונה, סוכן ביטוח מורשה בעל רישיון סוכן ביטוח אלמנטרי ופנסיוני, המעניק ללקוחותיו מניסיונו רב השנים בעבודה עם חברות ביטוח גדולות וסוכנויות ביטוח מובילות במשק הישראל.

אביב חנונה הינו סוכן ביטוח צעיר ובעל ניסיון עשיר בביטוחים אלמנטריים, כאשר תפיסת העולם של אביב ביטוחים מנחה אותנו כל העת, שביטוח אמור להעניק לך ולמשפחתך את העזרה הכלכלית הדרושה בכדי שתוכלו לחזור ולעמוד על הרגליים בכל מקרה שלא יבוא.