ביטוח ציוד מכני הנדסי

ביטוח ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה) מבית אביב ביטוחים הינה פוליסת ביטוח על בסיס כל הסיכונים, המעניקה מעטפת הגנה מושלמת ושקט נפשי בשמירה על ציוד מכני הנדסי יקר ובעל ערך רב, במהלך יום העבודה בו הוא ניצב בפני סיכונים רבים, ולאחר יום העבודה כאשר הציוד איננו נמצא בשימוש ונמצא בגפו בשטח או במחסן.

ביטוח ציוד מכני הנדסי מעניק מתן כיסוי ביטוחי עבור טרקטורים, מלגזות, מחפרונים, בובקט, עגלות, משאבות חול, כלי קידוח, עגורנים, מנופים, שופל וכל סוג נוסף של ציוד מכני נוסף שפגיעה בו עלולה לגרום לירידה בהכנסות ובפעילות העסקית.

 

ביטוח ציוד מכני הנדסי מבית אביב ביטוחים – בזכות ההרחבות וההגנה המורחבת

אביב ביטוחים מתמחה במתן שירותי ביטוח ציוד מכני הנדסי, כיסוי נזקים והענקת פיצוי כספי לציוד יקר ערך זה, בכל מקרה של נזק הנגרם לציוד בעת ההפעלה, במנוחה, ואפילו בעת פירוק, הרכבה והובלה מאתר לאתר. כאשר השיפוי הכספי ניתן עבור נזק הנגרם ממקרים רבים, כגון:

   גניבה, פריצה ונזק בזדון
   נזקי טבע, רעידת אדמה, שרפה
   גרירה וחילוץ בעקבות מקרי התהפכות, התמוטטות והתנגשות כלי רכב כבדים וצ.מ.ה במהלך העבודה
  ביטוח תאונות אישיות למפעיל ולנזקי גוף בכלים שאינם דורשים ביטוח חובה
   כיסוי נזקי צד ג' – בעקבות פגיעה בצד שלישי במהלך העבודה

 

ביטוח ציוד מכני הנדסי מבית אביב ביטוחים – בזכות שירות סוכן ביטוח אישי

ביטוח ציוד מכני הנדסי איננו תחום ביטוח פשוט אותו ניתן לבצע בשיחת טלפון, אלא רק באמצעות הניסיון והידע של סוכן ביטוח אישי. שירות ייחודי זה לסוכנות הביטוח אביב ביטוחים.

ביטוח ציוד מכני הנדסי עושים רק עם שירות סוכן ביטוח אישי מבית אביב ביטוחים, ובכך מקבלים את ההצעה המשתלמת ביותר, הכוללת גם את הכיסוי הטוב ביותר וגם את המחיר האטרקטיבי ביותר – אביב ביטוחים מתחייבים לנצח כל הצעת מחיר מתחרה.

 

ביטוח ציוד מכני הנדסי מבית אביב ביטוחים – בזכות הפיצוי המהיר

ביטוח ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה) הינו תחום ביטוחי מורכב, שכן מעטים סוכני ביטוח רבים המכירים את הציוד בו נעשה שימוש ואת הסיכונים הניצבים בעת הפעילות השוטפת. מומחי הביטוח של אביב ביטוחים מבטיחים לכם את קבלת הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר, במחירים מנצחים מחברות ביטוח גדולות ומובילות.

ביטוח ציוד מכני הנדסי נקבע בבסיסו על פי ערך הציוד כחדש עבור חישוב פרמיית הביטוח. ובמקרה של גניבה, נזק או אובדן מוחלט (טוטאל לוס) של הציוד, יוענק למבוטח פיצוי כספי על פי ערכו בשוק של הציוד בזמן הפעלת הפוליסה. ביטוח מכני הנדסי מעניק לך הגנה גם במקרה של נזק חלקי, כאשר הפיצוי הכספי כולל החזר כלל ההוצאות הנדרשות להחזרת הציוד למצבו, טרם הפגיעה. פוליסת הביטוח של אביב ביטוחים, מבטיחה לכם קבלת פיצוי כספי גם עבור הוצאות פירוק, הובלה והרכבה – ללא שיעורי הפחתת בלאי מעת עריכת הפוליסה.

מאמרים נוספים
מה זה ביטוח צמ"ה

ביטוח צמ"ה פירושו" ביטוח ציוד מכני הנדסי. הביטוח נחלק לשלושה חלקים, והראשון הינו ביטוח הציוד עצמו בפני נזקי תאונה וגניבות, החלק השני הינו ביטוח לנזקי רכוש, והחלק

קרא עוד
ביטוח טרקטור

עובדי חקלאות רבים מעוניינים בביטוח טרקטור. יתרה מכך, ביטוח טרקטור, הוא אלמנט חשוב והכרחי, וחובה כיום להצטייד בביטוח טרקטור כבר לפני תחילת העבודה על כלי זה ולבטח את

קרא עוד